Доска бизнес объявлений
Среда, 02.07.2025, 16:17
» Меню сайта
» Наш опрос
С кем Вы хотите быть?
Всего ответов: 3
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика
Главная » 2013 » Октябрь » 3 » Написання наукової праці
12:16
Написання наукової праці

Написання наукової праці

Написання наукової праці - важкий, довгий процес, і обов'язково творчий. Така справа зазвичай витрачає величезну кількість ресурсів. Збираючись приступити до написання дисертації, кандидати, які не мають досвіду в оформленні наукових робіт, які не мають уявлення про способи написання і головне не представляють нічого про способи захисту наукової праці, повинні спиратися на поради досвідчених колег, які дадуть поради у творі докторських і кандидатських наукових робіт, текстів та авторефератів. На залучення професіоналів, здатних дати відповіді на такі питання, як або де, зібрати дані, як точно оформити дисертацію, яка методика підійде саме для Вашої роботи і звичайно, як правильно пройти етап захисту, може піти багато часу і витрачено коштів.

Наукова стаття повинна бути доступна для розуміння читача, тому упорядника не обійтися без введення в проблему, тобто уявлення відомої інформації, що відноситься до поточної предметної області. Тому всю інформацію, що знаходиться в науково-технічної роботи потрібно розкласти на дві категорії - нову і релевантну.

Взагалі, всі висновки в дисертаційній роботі повинні бути підкріплені або посиланням на випущену науково-технічну літературу або посиланням на оригінальну роботу. А так само, у дисертації не треба повторювати деталі критичного мислення і аналізу, проілюстрованого в опублікованих джерелах, робота використовує результати, і лише дається посилання на джерело для вивчення більш детальної інформації.

Тема дисертаційної роботи, її мета і остаточні ідеї зобов'язані бути очікуваними. Логічним і точним є така назва дисертаційної роботи, з якого чітко вимальовується тема і кінцеві результати. Назва дисертації має бути точним (не зразковою), але не занадто розтягнутим.

Намагайтеся викладати думки так, щоб ваша наукова робота була доступна не тільки вашому найближчому колезі або співавтору распоряжающемуся такими ж, як і ви, глибокими знаннями з викладеною задачі, але і учня, зацікавився вашою дисертацією хоча б для того, щоб отримати залік, екзамен, або використовувати її в свій реферат.

Будь-яка пропозиція в дисертації повинно бути закінченим і правильним в граматичному сенсі. Також, наукова робота повинна точно відповідати всім правилам граматики (наприклад, не застосування стягування, не повинно бути незрозумілого технічного жаргону, не повинно бути жартів, і не повинно бути жаргону, навіть якщо подібні речі, застосовуються в усному мовленні). Відтінки сенсу теми, термінологія і всі роздуми мають помітні. Всі ділянки тексту повинні абсолютно точно донести сенс, той, для якого вони наведені, не більше і не менше.

Головною прикрасою наукової роботи вважається отриманий здобувачем якийсь новий науковий висновок: написання складної формули, несподіване доказ теореми, опис оптимального алгоритму. Однак, не треба поміщати цей матеріал в основному тексті наукової праці - його краще показати в додатку. Посилання на велику колекцію авторефератів і повнотекстових дисертацій.

Будь-які матеріали сайту можуть бути використаний для поглибленого вивчення викладеного матеріалу.
Просмотров: 404 | Добавил: Vasek4570136 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
» Вход на сайт
» Поиск
» Календарь
«  Октябрь 2013  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
» Архив записей
» Реклама
Музыка из фильмов
Copyright MyCorp © 2025Бесплатный конструктор сайтовuCoz